opuszczone miejsca bydgoszcz

opuszczone miejsca bydgoszcz

Buty chronią nasze stopy, a nasze stopy reprezentują rzeczy w jakie wierzymy – naszą osobistą filozofię życia lub naszych zasad moralnych. Dlatego śniący jest super chroniąc swoje przekonania z czarnymi butami.

Czarny kolor oznacza akceptację tego, co jest złe. By sobie czarne buty, Simmone silnie chroni swoje przekonania z akceptacją tego, co jest złe.remont łazienki warszawa Akceptacja ta może oznaczać akceptację błędu albo akceptację złym stanie życia, z wielu powodów.

Sprzeczność z lekkiej białej sukni odzwierciedla niestabilność osobowości śniącego.

Teraz, tłumacząc ten sen na podstawie głównych symboli, rozumiemy, że Simmone nie widać pewne części jej osobowości, ponieważ prawdą jest jej przeszkadza. Oznacza to, że ona potrzebuje okularów, ponieważ prawda nie będzie przeszkadzało jej, żeby zobaczyć wszystkie części jej osobowości. Co to może być prawda?

To dlatego musimy biografię śniącego w celu całkowitego przełożenia sen.

opuszczone miejsca bydgoszcz

Simmone jest mężatką, matką dwojga dzieci, które rozpoczęły pracę po raz kolejny pobyt w domu przez kilka lat, aż jej dzieci będą dorastać, żeby pójść do szkoły. Ona jest bardzo podekscytowany z jej nowej pracy.

Teraz możemy zrozumieć, że nieświadomy umysł pokazuje jej, że nie należy zapominać o matczynej części jej osobowości, jej części, które pomogły utrzymać jej rodzina zjednoczona.

Prawda jest taka, że ??jest to naprawdę bardzo dobry dla niej, aby móc znów pracować, zamiast pobytu w domu przez cały dzień dbając tylko o powtarzalnych obowiązków sprzątanie i dbanie o dzieci, zamiast używać jej talenty, i robi to, co jej dać więcej przyjemność, ale to nie znaczy, że gdyby ona zapomniała swoje obowiązki jako matka i żona.

Ona podróżuje statkiem, bo teraz ona przechodzi przez proces rozwoju, który jest powiązany z bardziej niezależnego życia.

Ona jest ubrana w białą sukienkę, bo chce dać dobre wrażenie na jej szefa, ale fakt, że jest ona przesadnie chroni nogi w czarnych butach oznacza, że ??boi się być skłonny do rezygnacji z jej zleceniodawców moralnych, a ona może nawet wolę stracić pracę (akceptacji tego, co jest złe), niż zapomnieć jej przekonań.

Artykuł dzięki: