opuszczone miejsca do zwiedzania

opuszczone miejsca do zwiedzania

Japoński Powierzchnia konwersji

Jak Wielkiej Brytanii (z której wywodzi się obecny system amerykański), Japonia kiedyś swój tradycyjny subtex.pl system strefy konwersji, wag i miar. Od 1920 roku jednak Japonia zwróciła się do systemu metrycznego jako oficjalny standard dla większości rodzajów pomiaru. Niemniej jednak, że Japończycy trzymają się system obliczania konwersji obszarowej, która sięga ponad tysiąca lat – do IX wieku naszej ery (AD), w rzeczywistości.

Co Straw Maty trzeba z tym zrobić?

O czasie Karol był król Franków i cywilizacja Majów była na jej wysokość w dzisiejszym Meksyku i Gwatemali, japońskiego społeczeństwa – który wcześniej był przede wszystkim obszarów wiejskich i rolnictwa i wokół małe wioski – przechodziła ogromne zmiany. Najbardziej znaczący był wzrost buddyzmu, a także zwiększenie umiejętności i pierwsze pisemne historie w języku japońskim. Częściowo w wyniku zwiększonej centralizacji władzy, nowy standard miar i wag – w tym przekształcenia obszaru – było to konieczne.

opuszczone miejsca do zwiedzania

System ten był znany jako shakkanho z dwóch japońskich słów oznaczających „długość” i „masy”. Podczas gdy system shakkanho był w dużej mierze porzucone w 1920 i ostatecznie zniesiona na rzecz systemu metrycznego w połowie 1960 roku, pozostał w użyciu w sprawach nieruchomości. Metoda shakkanho obliczania konwersji obszar jest głównie w oparciu o wielkość tatami lub tradycyjnymi matami ze słomy, które pokrywają podłogę japońskich domach.

Tsubo

Jeśli zdecydujesz się wynająć mieszkanie lub pokój w Tokio, są szanse, że będziesz potrzebował przeliczeniowy obszar pewnego rodzaju, który jest w stanie przekształca się Tsubo na metr kwadratowy – czy wiesz, jak to zrobić samemu przy użyciu tabeli konwersji kierunkowy , Powodem tego jest to, że nieruchomość jest wyceniana przez Tsubo niż metr kwadratowy lub stopę kwadratową.

Artykuł dzięki: