opuszczone miejsca na podkarpaciu

opuszczone miejsca na podkarpaciu Można by następnie przejść w poszukiwaniu superpools dopasowania partnerów wizualizując negatywną przestrzeń.

2. Praca na małych odcinkach naraz

• Zamiast próbować działać na całej układanki naraz, może to być bardzo pomocne do pracy na małych porcjach, tak, że jesteś realizacji sekcje. Pomoże to utrzymać motywację i trzeba wizualny zapis swoje postępy.

opuszczone miejsca na podkarpaciu

• Wprowadzenia tych gotowych odcinków, gdzie byliby w układance, nawet jeśli nie jest podłączony do elementów brzegowych. Można podłączyć do krawędzi szybciej, niż można by pomyśleć, i wizualizacji przestrzeni wokół tych sekcji mogą sprawić, że łatwo można znaleźć elementy, które go otaczają.

3. Nie poddawaj się

opuszczone miejsca na podkarpaciu

• Kiedy jesteś zmęczony lub znudzony lub Twoja logiczna, zrobić sobie przerwę. Twoja logiczna powinna być zabawne, a czasami zbyt wiele czasu w jednym problemu może zabrać z tego. Świeże spojrzenie na niego później może pomóc zobaczyć rzeczy, których brakowało, też!

• Gdy skończysz z układanki, pogratulować sobie! Pomyśl o starciu się z trudniejszej układanki następnym razem … może rozpocząć pracę do tego 3000 kawałek układanki chcesz przygląda. Praktyka i rutyna puzzli będą rozwijać swoje umiejętności szybciej.

Gdy gotowe do pobrania w formie układanki, aby rozpocząć pracę nad, logiczne Magazyn jest wspaniałym miejscu w sklepie. Mają ponad 10.000 zagadek do wyboru!

Artykuł dzięki: http://mojaportugalia.com