opuszczone miejsca na pomorzu

opuszczone miejsca na pomorzu

Zbuduj własną Wind Turbine

Wszystkim wydaje się, że będzie zielony w tych dniach, i dobry sposób, aby dostać się do trendu jest rozpocząć korzystanie z energii wytwarzanej przez wiatr. W niektórych miastach można konkretnie zdecydować się na zakup energii wiatrowej dla dodatkowych pieniędzy, ale to nie jest wszędzie i po pewnym czasie, koszt narasta. Dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zbudowanie własnej turbiny wiatrowej. W przypadku inwestycji jednorazowej mniej niż $ 150 można dostarczyć całą energię ty i twoja rodzina kiedykolwiek potrzebować.

opuszczone miejsca na pomorzu

Pierwsze kroki

Nie potrzeba wiele, aby zacząć, jak zobaczysz, gdy pojawi się zestaw uprzednia w twoich rękach. Usuwanie z garażu i otrzepując narzędzia porzucone w połowie budynku, który ptaszarnia 7 lat temu są twoje pierwsze kroki. Po tym przychodzi najbardziej skomplikowaną rzeczą, którą mają do czynienia z – wysłał do silnika i czekając na przyjazd. Nie martw się jednak, nie ma wiele do zrobienia na poczekaniu: jak piasek na dół jakieś noże i nabyć trochę wyposarzenie dla tego złego chłopca.

opuszczone miejsca na pomorzu

Ostrza mogą być wykonane z niczego, z prefabrykowanego metalu ostrza na złom drewna. Wystarczy upewnić się, że te rzeczy są stałe, ponieważ jeśli będziemy brać na siebie ciężar pracy, aby uruchomić kuchenkę mikrofalową, telewizor, suszarkę do włosów, a komputer wszystko w tym samym czasie, nie chcesz ich samo- zniszczeniu pod ciśnieniem. To może być zabawne zbudować własną elektrownię wiatrową raz, lub nawet kilka razy, jak dowiedzieć się, jak przydatne i opłacalne są, ale kiedy trzeba, aby jeden co kilka tygodni będziesz jeden nieszczęśliwy camper.

Co do zasady, turbina musi odebrać tyle wiatrem, jak to możliwe, co oznacza, że ??musi być wyższa niż w innych miejscach, które mogą blokować wiatr. Należy trzymać w niebo co najmniej 40 stóp.
Artykuł dzięki: