opuszczone miejsca okolice lodzi

opuszczone miejsca okolice lodzi

W systemie shakkanho pomiaru, Jo jest podstawową jednostką miary, co odpowiada wielkości matach; są prostokątne. Tsubo jest urządzenie konwersji pole równe wielkości dwóch tatami. Nieruchomości i powierzchnia podłogi w budynkach są mierzone w Tsubo przez japońskich agentów nieruchomości, właścicieli i urzędników zajmujących się problematyką gruntów i nieruchomości.

„Standard?”

Oto były obliczeniowa konwersji powierzchnia staje się trudne, jednak, Mimo, że „tradycyjne” wielkość „standardowego” tatami wynosi 90 180 centymetrów – po prostu nieśmiały 1 przez 2 metrów – wielkość maty tatami w rzeczywistości może się zmieniać z jednego regionu do drugiego Japonii. Prawdziwy nieruchomości lub wynajem Agencja może powiedzieć, że „średnia wielkość” pokój w japońskim domu jest trzy Tsubo, która tabela konwersji obszar może wskazywać za około sześć metrów kwadratowych. Ponieważ wielkość maty tatami skurczyła się nieznacznie na przestrzeni lat, może się okazać, konwersji obszar wyłączony, jeśli chodzi o starszych budynków w różnych prefektur, a nawet miast – sześć jo lub trzy Tsubo pokój w starym budynku może być znacznie większa od podobnym pomieszczeniu nowym.

opuszczone miejsca okolice lodzi

Tabela konwersji obszar będzie mało przydatne w określeniu obszaru w Japonii, ale zdając sobie sprawę z wielkości matami tatami mogą być pomocne w podejmowaniu dobrych szacunków.

Susan Slobac jest aktywne we wspieraniu nauczycieli języka angielskiego, którzy specjalizują się w nauczaniu w środowisku ESL. Jego doświadczenie obejmuje nauczanie rozwój metrycznym programu konwersji.

Artykuł dzięki: