opuszczone miejsca w hiszpanii

opuszczone miejsca w hiszpanii

„Gdzie byłaś? Wszyscy jesteśmy martwi coraz tutaj”, zapytał jej chłopak.

„Niepokój? Mówiłem ci po prostu pozostać przy drzwiach, gdy byłem w szafie, ale w lewo! Widziałem ducha prawo przy drzwiach toalety!” Sheena płakał.

Rzuciliśmy się do naszego vana i rzucił nasze rzeczy do środka od razu. Chociaż jechaliśmy dalej, Sheena związanych z jej przerażającą historię do nas.

Okazało się, że facet Sheena, że ??było jej chłopak był koszulki z nadrukiem rzeczywiście duch widziała stojący na zewnątrz toalety. Jak miała pomylić go do swojego chłopaka, że ??nie wie. Byli do siebie tak podobni, powiedziała, oprócz tego, że jeden z jej było „było raczej zimno w dotyku”, ale ona po prostu nie przeszkadzało, dopóki nie widzieli zjawę.

Sheena powiedział również, że nie może jej znaleźć drogę z powrotem do naszego miejsca spotkań. Ilekroć bierze zakręty korytarzami, zawsze prowadzi ją z powrotem do toalety. Po wypróbowaniu czterokrotnie wokół korytarzach, ona niespokojnie wyrecytował modlitwę, a potem nagle zobaczyła nas w oddali. Sheena wyglądał tak pstry opowiadając swoją historię, że to musi być prawda.

Artykuł dzięki: