opuszczone miejsca jastrzebie zdroj

opuszczone miejsca jastrzebie zdroj

Jak działa Górnictwa zaszkodzić ludności

Górnictwo jest destrukcyjne dla środowiska, jak drzewa i rośliny są czyszczone i spalone dla górnictwa. Naturalne minerały i metale są usuwane z gleby. W rzeczywistości górniczych jest jedną z przyczyn, dla wycinania lasów. Gdy środowisko jest drastycznie wpływa oczywiście ludzie zostaną naruszone.

Wyrobisk górniczych ziemi wykopane podczas pogłębiania pozostać stagnacji basenów wodnych służących jako wylęgarnię komarów i innych wód urodzony insects.People mieszkających w pobliżu tych obszarów basenu z wodą mają duże prawdopodobieństwo zachorowania na choroby wodnych rodzi takie jak malaria. Żwir, błoto, skały i przesiedlonych w czasie pogłębiania rzeki górnictwa zakłócają naturalny bieg rzeki. W rezultacie, ryb i innych organizmów żyjących w środowisku wodnym często umierają i rybacy uważają, że bardzo trudno jest się poruszać w niewygodnych rzek. Piasek i żwir wydobycie czasami może utorować drogę do zanieczyszczenia wód gruntowych.

Chemikalia używane podczas procesu wydobycia powoduje zanieczyszczenie środowiska, zwierząt i substancji chemicznych, takich jak cyjanek people.The, rtęci lub rtęci metylu wykorzystywanego do amalgamate metale i minerały wydobyte przez górnictwie są odprowadzane do rzek, strumieni, zatoki i oceany, a tym samym zanieczyszczania wód powierzchniowych i organizmów wodnych, takich jak ryb żyjących w obrębie akwenów. Ludzie, którzy spożywają skażone takich organizmów wodnych są podatne na poważne zagrożenia dla zdrowia. Zanieczyszczona woda nie może być wykorzystywane do kąpieli, picia, gotowania, mycia i ubrania, tworząc w ten sposób problemu niedoboru wody dla ludzi mieszkających w pobliżu.

Toksycznych odpadów z odpadów kopalnianych płynąć do obu opuszczonej studni górniczego lub sąsiednim lesie w przypadku pogłębiania gruntów i zanieczyszczają rzekę w przypadku pogłębiania rzeki.
Artykuł dzięki: dobry psycholog