opuszczone miejsca jelenia gora

opuszczone miejsca jelenia gora

Obciążenia Social krzywdzenia dzieci

Rodzice są wybrane pojazdy Boga, aby przynieść życie w tym świecie. Jednak każdy rodzic ma potencjał, aby stać się sprawca dziecko. W świecie, który stracił swoją duszę i cierpi na „ubóstwo humanizmu”, to nic dziwnego, że częstość występowania przemocy wobec dzieci nasila się, pomimo faktu, że tylko część przypadków jest zgłaszanych.

Przemoc wobec dzieci jest ciągłe maltretowanie dziecka przez rodzica lub opiekuna, co powoduje fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i psychicznego zranienia ofiary. Statystyki pokazują, że około trzech milionów przypadków rocznie podano na całym świecie, większość z nich jest nadużywany przez własnych rodziców. http://www.prefabetkurzetnik.pl/zerdzie-energetyczne.html W USA, 2450 spraw zgłoszonych jest codziennie, z których cztery spotkać ich śmierć.

Różne formy nadużyć:

O fizyczna, która polega na bicie, pieczenie lub głodu dziecko.

O werbalna, gdy dziecko jest ciągle obrażony, skarcił, krzyczał albo wyśmiewane.

O emocjonalne, nie dostarczając miłość, bezpieczeństwo i dbałość której dziecko łaknie lub głodową lub zaniedbania swoich potrzeb.

o seksualne przez kazirodztwa, sodomii, oral i innych nieprawidłową aktywnością seksualną.

Sprawcy w większości przypadków są jedna lub więcej z rodziców. To może zdarzyć się w każdym domu, bogatych i biednych, wykształconych i analfabetów, na wsi lub miast. Krewni, sąsiedzi, znajomi lub nieznajomi mogą nadużywać dzieci.

Potencjalne wyzwalacze nadużycia:

O Ubóstwo i pilnych potrzeb dużej rodziny może prowadzić człowieka do rozpaczy. Wyraża się w przemocy fizycznej lub słownej. Nękani matki znane zabić swoje dzieci, a następnie popełnił samobójstwo.

O wahania hormonalne w pre-menstruacyjny, po porodzie lub w okresie okołomenopauzalnym lat spowodować nieprzewidywalne wahania nastroju u kobiet, czasami prowadzące do znęcania się nad dziećmi.

Artykuł dzięki: motoperfekt