opuszczone miejsca joemonster

Filmowanie i przenoszenie łódkę 340 ton całej góry bez efektów specjalnych nie było łatwym zadaniem, ale Herzog zakończone, co prawdziwe Fitzcarrald nigdy nie próbował.

Fitzcarraldo wygrał najlepszego reżysera na Festiwalu Filmowym Laski w 1982. Dzisiaj nadal istnieją resztki Fiscarraldo rozrzucone wokół Iquitos.na stronie więcej informacji home rzeczywistych Fitzcarrald jest teraz Micobank który siedzi na rogu Prospero St .. Oryginalny producent Walter Saxer prowadzi hotel i relaksujące miejsce na zimne piwo o nazwie Casa Fiscarraldo i jeden z pierwszych aktorów Huerequeque, który grał kucharza okrętowego , prowadzi bar na rzece Nanay.

Oryginalny dom Carlos Fitzcarrald wciąż siedzi na rogu ul Prospero w Iquitos, obecnie w banku, ale wciąż ten sam gliny wybudowanym budynku.

Jestem 54 lat i cieszą się podróże do ponad 35 krajów. W moich podróżach nauczyłem się kilka prawd.

– Ludzie na całym świecie są bardziej podobne niż inne. – Podróż jest jednym z najlepszych pedagogów i może disolve błędnych wyobrażeń i uprzedzeń. – Doświadczenia są 10 razy bardziej wartościowe następnie zakup „rzeczy”; rzeczy przyzwyczaić się, uszkodzone lub utracone; wspomnienia trwać wiecznie. – Mężczyźni spowodowały większość problemów na Ziemi.

Artykuł dzięki: