opuszczone miejsca w holandii

opuszczone miejsca w holandii Lecz tej samej nocy, tajemnicza łodzi popłynął w dół rzeki niosąc w niej panieńskie cały ubrany na biało.

Ona wyrzucane na brzeg i wszyscy mieszkańcy powitał ją i zabrał ją. Miała na imię Marta. Wyjaśnili smutno, że miasto, które było tak gościnni do niej wkrótce zostać porzucone. Zasmucony usłyszeć to od razu wystartował w poszukiwaniu Tarasque. Lud wołał ponieważ wierzył podeszła do jej śmierci.

opuszczone miejsca w holandii

Nie trwało długo, zanim dotarła ślad spalenie ziemi, które było ślady na Tarasque za. Wkrótce go zobaczyła. Spojrzał na nią, tylko okiem, a co za tym zaczął rzucając w jej stronę. W tym samym momencie został ustawiony rzucić się na nią, podniósł dwie laski z ziemi i tworzą krzyż między nią a potwora. Natychmiast bestia została zamrożona.

opuszczone miejsca w holandii

Wzięła wodę święconą wtedy, i pokropił go na skamieniałego zwierzęcia i natychmiast jej wagi topniała i był posłuszny i łagodny. Poprowadziła tę złą bestię z powrotem do miasta, gdzie na oczach niego wszyscy mieszkańcy wrzucili wszystkie bronie mogli znaleźć na niego. Każdy byłby wystarczający, aby zakończyć swoje życie, i że wielki potwór nie żyje.

Od tej pory miasto stało się znane jako Tarascon i jej uszczelnienie był obraz straszliwego smoka, który został sfaulowany przez niewinnej dziewczynki.

Artykuł dzięki: