opuszczone miejsca w poznaniu

opuszczone miejsca w poznaniu

Skala G model Pociągi są duże

Wprowadzony przez Ernst Paul Lehmann Patentwerk pod nazwą LGB, pociąg został zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. LGB, co oznacza Lehmann Bahn brutto, po raz pierwszy wyprodukowane w 1968 roku trafnie, litera G oznacza niemieckich gro słownychß, Co oznacza duże.metryicentymetry Lehmann Patentwerk zbankrutowała, a skala G została przejęta przez inną niemiecką firmę o nazwie Maerklin. Pod nowym kierownictwem, LGB produkuje modele USA i pociągi europejskie w tym pary, oleju napędowego oraz prototypy elektrycznych.

Skala G jest w rzeczywistości składa się z różnych modeli redukcyjnych w zależności od kraju pochodzenia i producenta. Rzeczywista skala pociągu w przedziale od 1:19 do 1:32. Jeśli nie jest prawdziwym stosunek, to jest on 1: 22,5. Standardowe wśród większości producentów jest szerokością toru z 45 (1,75 „) milimetrów, zwanych też ocenić 1. W Stanach Zjednoczonych, wspólna skala G wynosi 1:. 20.3, a niektórzy o nim jako o skali f Jeśli rozważają zakup jednego z tych dużych chłopców, zwracać uwagę na wszystkie wariancji być pewien, że wszystko masz jest kompatybilny z zestawem.

opuszczone miejsca w poznaniu

Jakby rozmiar nie jest na tyle mylące , wiele osób uważa, G oznacza skali ogrodzie, ponieważ jest częstym miejscem dla tej wielkości pociągu. Inni uważają, że to skrót od miernika, ponieważ jest skrajnia 1.

Zazwyczaj G ogrodowe skalę konfiguracje są bardziej o pociągu i mniej o scenerii. Po umieszczeniu w warunkach ogrodowych, skalowane teł są czasem opuszczony naturalnie rosnących roślin i okolic. Ze względu na wielkość tego modelu i jego uszczelnienia, poza pociągi zazwyczaj pozostawia się ich ślady na długie okresy czasu. Niektórzy ludzie zaprojektowanie tunelu na pociąg do parku w czasie nieaktywności i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Tory mogą być z miedzi, aluminium lub stali nierdzewnej.
Artykuł dzięki: