opuszczone miejsca wielkopolska

opuszczone miejsca wielkopolska

Łączący rodziny – 3 Wskazówki do budowy silnej, mieszane rodziny

Mieszana rodzina jest tworzona, gdy rodzic z jednym lub większą liczbą dzieci żeni. Drugi rodzic może lub nie może mieć własnych dzieci. Z czterech osób dorosłych i jedno lub więcej dzieci zaangażowane, nie są zobowiązane do być pewne problemy. Można ograniczyć problemy w zrozumieniu emocji mieszanej rodziny.

Twoje i moje

Nie należy się spodziewać natychmiastowego klejenia. Każdy rodzic ma silniejszej więzi z własnym dzieckiem niż ich małżonka. Jest to normalne i jak sobie z nim może zrobić różnicę w jak szybko mieszane rodziny staje się silna, szczęśliwa rodzina. Jasno, od pierwszego dnia, że ??rodzice będą określać zasady. Dzieci nie będą rządzić rodzinę. Przepisy będą takie same dla dzieci rodziców.

Przed ślubem, ty i twój małżonek muszą zgodzić się, że nie będą ze sobą sprzeczne z przodu którekolwiek z dzieci. Jeśli trzeba dostosować żadnych zasad, postanawiają zrobić prywatnie. Dzieci będą skakać na szansę umieścić klin między rodzicami. Kiedy pokazują frontu, nie mają szansę wykorzystać klin.

Postaraj się, aby wszystkie zaangażowane osoby dorosłe na tej samej stronie, jeśli chodzi o dyscyplinę i wolności. Jeżeli były współmałżonek nie zgadza się swoim stylem wychowania, nie walczą o tym – szczególnie przed dziećmi. Wystarczy egzekwować swoje przepisy i upewnij się, że dzieciom zrozumieć, czego oczekujesz. Bądź konsekwentny.

Co zrobić, jeśli masz jeden z tych małżonków, którzy krytykuje cię przed dziećmi i wychodzi z siebie, aby mieć różne przepisy? Spokojnie trzymać się swoich zasad i niech dzieci wiedzą, że takie są zasady i będą je respektować. Powiedz dzieciom, które wspierają władzę drugiego małżonka, podczas gdy są one z drugiego małżonka, ale twoje zasady mają być przestrzegane w domu.

Poprzez wspieranie zasady swojego ex i zachowaniu reguł, wasze dzieci będą szybko zdają sobie sprawę, że są one bardziej komfortowe w spokojnej, zorganizowany w domu, a nie gorączkowym, antagonistyczne środowiska.
Artykuł dzięki: hurtownia męskiej odzieży włoskiej