opuszczone miejsca bieszczady

opuszczone miejsca bieszczady

Smok Tales- Tarasque

Wiele lat temu, we Francji na wysokich klifach Baux, żył dziwną istotę zwaną Tarasque. Był duży poza słowami, mający korpus w kształcie wół, a sześć w kształcie niedźwiedzia nogi, wszystkie pokryte nieprzeniknione skalach. Jego ogon było to, że skorpiona. Ale jego głowa była najdziwniejsza ze wszystkich.http://holowniczy.pl/3-haki-holownicze/280-fiat Głowę miał kształt ukończenia lwa z grzywą, ale miał uszy konia, a twarz niegodziwego starca.

Ilekroć jakiś szczególnie straszne stało, dziecko czy panieńskie porwania lub inne rzeczy tego rodzaju, ludzie na ulicach miasta, Nerluc, by wysłać część swoich najlepszych ludzi na wyprawę, aby zniszczyć bestię. Wszystkie z tych pobytów spowodowała śmierć wszystkich, którzy odważy się stawić czoła Tarasque.

opuszczone miejsca bieszczady

Z tej okazji powstała sytuacja, w której ludzie znaleźć ich brzegi stają zalane, w związku z czym szczególnie wybredne Tarasque kiedy wziął kąpiel w morzu, i powodując zamieszanie w mil pobliskich fal.

Na początku wysłali 16 mężczyzn z najostrzejszą fotografię z włóczniami zabić Tarasque. Ale swoje włócznie odbijały się od jego zbroję i wszyscy zginęli. Następnie wysłali setki ludzi z włóczniami jeszcze ostrzejsze i stanął w pewnej odległości, dzięki czemu nie straci swe życie Tarasque. Oni przeżyli swoje włócznie, ale nie miał żadnego wpływu. W końcu zdecydowali się na planie opracowanym przez jednego z najbardziej pomysłowych ludzi we wsi.

opuszczone miejsca bieszczady

Ten człowiek, Roland, utworzyła serię katapult wszystkich mających w jednym miejscu, jednego z miejsc, opierając Tarasque, a przenoszenia głazów wszystkim wielu ton. Gdy Tarasque ustanowić spoczynku, został wydany rozkaz do strzału, a głazy zstąpił na potwora, a wszystkie odbił się jak kamyki.

Tego wieczoru starsi miasta zwołał spotkanie. Zgodzili się, że miasto musiałoby przenieść i że będą musieli zaczynać od nowa.
Artykuł dzięki: