opuszczone miejsca na mazurach

opuszczone miejsca na mazurach Powiedział coś w języku angielskim. Pokręciłem głową. Stało się to dla mnie rutyna. Pewnego dnia dałem mu jakieś specjalne danie zrobiliśmy w domu, choć jego ryż gotowane na piecu na bazie nafty. Powoli zaprzyjaźniliśmy, ale moi rodzice nie podoba. Nie podoba mi się starzec. Dlaczego on się tutaj całkiem sama? Czy on nie ma rodziny?

Kiedy kładę takie pytania do niego, on milczał, a całun ciemności zstępującego na twarzy. Ja się go żal. Pewnego dnia młoda kobieta, na sobie kosztowne sari i diamentowy naszyjnik, odwiedził go w południe, ale w lewo przed nocy, mówiąc, że boi się domem. Mówią, że to była jego własna córka. Nie mogłem w to uwierzyć. Jak może ktoś porzucić ojca, w jego starości, w takim odludnym miejscu? Nie mogłem zrozumieć.

opuszczone miejsca na mazurach

Miesięcy minęło. My wszystko poszło do udziału małżeństwa w domu mojej matki, bardzo daleko od naszej wsi. Mieliśmy podróżować przez dwa dni pociągiem. Kiedy wrócił, po miesiącu lub tak, ponieważ był czas wakacji, dom był zamknięty od wewnątrz i nie było żadnej reakcji, gdy krzyczeli i rzucali kamieniami. Rodzice poinformowali policję. Kiedy dom został otwarty przez rozerwanie drzwi, ciało zostało znalezione w stanie rozpadającym.

Poczułem nagłe zawroty głowy. Później powiedziano mi, starzec dał dom i mienie w moim imieniu, w tym saldo rachunku bankowego kilku Lacs rupii.

Artykuł dzięki: