opuszczone miejsca w hrubieszowie

opuszczone miejsca w hrubieszowie

Papier Wosk jest dobre dla utrzymania lepką bałagan do minimum.

• Mamy kilka świetnych opcji przechowywania puzzli – od maty, które można zwijać do całych przypadkach zachować wszystkie elementy płaskie i na swoim miejscu. Przypadki nawet się z tacami sortowania i niektóre z nich są wykonane z filcu, aby stworzyć idealne powierzchni roboczej do montażu swoje puzzle.

3. Wybierz przestrzeń roboczą

• Obszary robocze, które mają inną funkcję (np stole jadalnia) są w porządku, jeśli masz maty puzzle lub kawałek kartonu lub innego przenośnego powierzchni, która pozwoli Ci przenieść go jeśli trzeba, aby zrobić miejsce.

opuszczone miejsca w hrubieszowie

• Jeśli przestrzeń budynek jest trwały, ale nie lubisz bałaganu i nie mają zwijać puzzli matę, torebeczki z tworzyw sztucznych lub pojemniki Tupperware dla swoich zewnętrznych elementów zachować wszystko zorganizowane i upewnić się, że nie zgubić jakieś małe kawałki wzdłuż droga.

• Upewnij się, że obszar roboczy jest wystarczająco duży, aby pomieścić pełny rozmiar układanki, ale również dodatkowe elementy, które możesz zorganizować i budować z as you go. 1000 szt puzzli są zwykle około 20 „x 27”, na przykład, więc trzeba co najmniej obszar roboczy 3-5 stóp, aby mieć miejsce na całej układanki i luźnych kawałków, nad którym pracujesz poza krawędzie.

Zaczyna się

opuszczone miejsca w hrubieszowie

1. Odwróć wszystkie kawałki górę

• Uwzględniając wszystkie elementy stojące w ten sam sposób może być uciążliwe, ale to czyni go tak pracujesz z całej układanki przez cały czas, a będzie to zrobić kolejne kroki szybciej.

2. Znajdź wszystkie kawałki krawędzi

• Konstruując swoją granicę daje określoną przestrzeń, która będzie pracować wewnątrz jak budować. Oczywiście strategia ta działa tylko w przypadku standardowych puzzli, które mają krawędzie. Jeżeli wybrano mieć dodatkową wyzwaniem robi puzzle z braku elementów brzegowych – masz pecha tutaj.

Artykuł dzięki: