opuszczone miejsca w inowroclawiu

3. Sortuj według koloru

• Stąd można zbudować uznane fragmenty układanki. Dla większości zagadek, ta część będzie dość łatwe, ponieważ można odróżnić różnych odcieniach lub różnych obszarach układanki przez jaki kolor widać na kawałki. Niektóre zagadki, które zostały uznane za „niemożliwe” ma powtarzające się wzory i kolory w całym, to będzie trudniej. Dla tych, będziemy chcieli, aby spróbować oddzielić kolory, które pojawiają się rzadziej, a także skupić się na kształcie kawałków.

• Kawałki, które nie mają dominującą barwę powinno iść w różne stos że będziesz zwrócić, gdy wyczerpane zostały główne pale color-sort.

4. Elementy specjalne

• Niektóre kawałki będą częścią naprawdę wyróżniających elementów układanki, ponieważ ma na nim tekst lub kolor, który tylko w jednym miejscu. Zachowaj te oddzielne i budować na nich, jak to tylko możliwe. Można również znaleźć kawałki układanki, które ukształtowały dużo inaczej od reszty kawałków – trzymać je rozdzielić, gdyż będzie to łatwe do wykrycia, gdzie to idzie po rozpoczęciu montażu zagadkę. Niektóre zagadki nawet tak zwane whimsies specjalnych kształtach, jak ludzi i zwierząt – rozproszone w całej reszty regularnych kształtach układanki.

Middle-koniec prac

1. Zwrócić szczególną uwagę na kształt

• kawałki puzzli są w różnych kształtach z „gałek” i „dziur”. Czasami jest to bardzo oczywiste, które elementy nie pasują do siebie, a czasem będzie to wyglądało tak, jak powinno, ale tak nie jest. Jak można zapoznać się z tych kształtów, będziesz mógł szybciej, co będzie do siebie pasować, a co nie będzie wizualizację negatywnej przestrzeni i rozpoznać.

• Jeśli chcesz uporządkować jeszcze dalej, można porządkować utwory kolor i kształt. Jeśli robiłeś puzzle z nieba, na przykład, można kontynuować oddzielając wszystkie niebieskie elementy w stosy „2 otwory” lub „2 gałki”.
Artykuł dzięki: