opuszczone miejsca czestochowa

opuszczone miejsca czestochowa

W slumsach, gdzie nie jest przeludnienie, prywatność seksualne i ukrycie ciała nie są przestrzegane. W wyniku tego dzieci się drogą sobie sprawę we wczesnym wieku.

Wykorzystywanie seksualne jest poważnie angażują zmysły psychiatrów, pediatrów, socjologów, a nawet prawa. Zaległości, zaburzenia nastroju, skłonności przestępcze, psychozy, szkoły wypadają, są śledzone w celu wykorzystywania seksualnego w dzieciństwie.

Wewnątrzrodzinnej nadużycia (ojcowie, bracia, kuzyni, wujkowie) wynosi aż 45% wszystkich przypadków. Kazirodztwo występuje nawet w najwyższych warstwach społecznych i często jest dobrze strzeżoną tajemnicą. Gdy żona jest nieważne, człowiek szuka przyjemności z jego kobiet dziecka, ponieważ nie może on zagrozić jego reputacji, przechodząc do prostytutki. Żona potajemnie acquiesces, ponieważ nie chce stracić męża. Ofiara jest w dylemat. Kocha swojego ojca, ale wie, że to, co robi jest złe. Jej poczucie winy może prowadzić do urojeń, halucynacji, leżąc lub lesbijskich, prostytucja, alkohol lub narkomanii w późniejszym życiu.

Czas działania:

Społeczeństwo musi przejąć odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci. Ma trzy zobowiązania.

1. Należy pamiętać o różnych form wykorzystywania dzieci.

2. Raport każda podejrzana sprawa dla policji, służb ochrony dziecka lub organizacji opieki nad dziećmi. Lekarze, pediatrzy, sąsiadów lub znajomych nie powinna zwlekać z podjęciem odpowiednich działań.

3. Pomoc ofiarom nadużyć lub ich niespokojnych rodziców w jakikolwiek sposób można, albo poprzez dostarczanie użytecznych informacji lub zasobów.

Rodzice muszą zapewnić bezpieczny dom, gdzie jest miłość, dyscyplina i właściwe wytyczne. Dzieci potrzebują moralnego rusztowania, na których można budować swoje życie. Dyscyplina powinna być poprzez przykład rodziców.

Spędzać czas jakości i komunikowania się swobodnie z dziećmi, będą tworzyć bliskie relacje z nimi.
Artykuł dzięki: