opuszczone miejsca gorny slask

opuszczone miejsca gorny slask

Sheena i Doppelganger – Horror Story

W ramach naszego programu nauczania w szkole, moi koledzy i ja grup przydzielono zrobić dokument o starych domów w stylu kolonialnym i ruin historycznych miejsc, które spoczywają wśród społeczności miejskich. Chcieliśmy przekonać naszego profesora, więc zdecydowaliśmy się strzelać większość filmu z ruinami w tle. Niestety, nasz budżet jest ograniczony nam zrobić filmowanie wewnątrz opuszczonego budynku, ale zamiast tego, który przypomina ruiny pod pewnymi względami. To był przekonujący „mock” ustawienie i skończyło się strzelanie tam aż do zachodu słońca ze względu na niechętne do współpracy pogody.

Nacisk dokumentalnego był po prostu wartość historyczna badanych. To nie uderzy nas w pierwszej chwili, że jest niesamowity w dotyku o projekcie.

Podczas gdy byliśmy pakowania rzeczy się udać do naszego następnego celu, który jest stara wieś, mój kolega Sheena wykonane pretekst, aby przejść do toalety.

opuszczone miejsca gorny slask

„Właśnie tu, chłopaki. Muszę się odlać,” powiedziała, pociągnęła chłopaka iść z nią.

Wszyscy byli zajęci naszymi plecakami do zwracał uwagi na Sheena; Po tym wszystkim, było już ciemno przez czas zakończyliśmy strzelanie, a my na pewno nie pozostawi miejsce dopóki nie byliśmy gotowi.

Na około trzydziestu minut po ostatnim słyszał Sheena, była jeszcze nigdzie w zasięgu wzroku. Nie mogliśmy sobie pozwolić, żeby ktoś jej szukać bośmy wyczuł, że coś może się nie udać. Ku naszemu zdziwieniu, chłopak Sheena był z nami, a on sam był z niecierpliwością czeka na nią wrócić.

opuszczone miejsca gorny slask

„Dlaczego tu jesteś? Myśleliśmy, że oznaczył Cię wzdłuż” pytaliśmy.

„Nie, stary. I pomagał Alex z kablami, prawda?” odpowiedział w dość zirytowanym tonem.

Dreszcze poszedł nasze kolce i zaczęliśmy się martwić. Co gorsza, Sheena zostawiła telefon w swoim plecaku. Właśnie wtedy, gdy mamy zamiar szukać dla niej, Sheena pojawił się zdyszany i płacz.

Artykuł dzięki: