opuszczone miejsca malopolski

opuszczone miejsca malopolski

Jednym z drugiej grupy personelu domowego w obawie o własne bezpieczeństwo chłopców i że wśród innych dzieci, miał zadzwonić na policję, by zabrać go do zdrowia psychicznego na obserwację.

Potem zobaczyłem Jim spokojnie zbliża się do chłopca. Nie powiedział ani słowa. Słowa były bezużyteczne teraz. Zamiast tego wziął go w ramiona i przytuliła go. Wystarczy go przytuliła. Delikatnie to troskliwy człowiek doprowadził chłopca drżącą do miejsca na skraju terenów wiejskich. Usiedli razem ramię w ramię przez jakieś dziesięć minut, podczas gdy chłopiec magicznie uspokoił. Co to jest bimbrownictwo? W swojej rozpaczy, młody chłopiec znalazł kogoś zaufanego, że ktoś, kto dbał o niego.

Zapisy są w różnych formach. Dla bogatych i sławnych, że to wspaniałe, że mogą opuścić bibliotek i dokumenty i wszystkie rzeczy, które sprawiają, że ludzie usiąść i ostrzeżenie dla wszystkich je zrobili.

Nie mam nic z tego, ale jestem pod wrażeniem tego człowieka, który pojawił się w życiu dziecka, które było spragnione miłości i szacunku i miłości i dał mu wszystkie trzy. Teraz jest spuścizną.

PS. Jim zmarł dwa dni temu, otoczony małym kadry przyjaciół, którzy go znali i którzy zawsze trzymają go w swoich sercach. A zdesperowani dzieciak, który dostał od Jima przytulić? Ukończył liceum w ubiegłym roku, a obecnie uczestniczy w college’u. Gdzieś tam mam zagrać nie jest zwykłym facetem o imieniu Jim, który jest dla niego ukorzenienia.

Artykuł dzięki: