opuszczone miejsca na podlasiu

opuszczone miejsca na podlasiu

Short Story – Nawiedzony dom

Nazywam się Seeta. Nie lubię go, ale co mogę zrobić? Nie jestem dobry w badaniach. Jestem czternaście lat, nadal w IV standardzie. Moi rodzice, pracujący w naszej wiejskiej szkole, zawsze mów mi się uczyć. Idę na czytanie, choć nic nie idzie do głowy. Z drugiej strony, lubię pracować w kuchni, pomaga mamie i zamiata i mopy naszym małym domu.zapraszamy na naszą stronę internetową

Nasz dom znajduje się w odległej wiosce, z dala od drogi. Aby złapać autobus, który warstw tylko dwa razy do miasta, trzeba chodzić kilka mil. Nasi sąsiedzi są biedni robotnicy, którzy utrzymują się z dziennych zarobków. Jest to stary opuszczony dom, obok naszego. Boję się tam nawet w czasie dnia. Teren należący do domu rozciąga się aż do rzeki, gdzie pójść na naszej codziennej kąpieli.

opuszczone miejsca na podlasiu

Pewnego dnia zobaczyłem na starego człowieka przychodzi tam i siedzi na werandzie starego domu. Poszedłem tam, ciekaw o tym nieznajomym. Poprosił mnie o to miejsce, a potem wziąłem go zobaczyć rzekę. Wydawał się bardzo szczęśliwy tam być, bo on pozostał tam przez długi czas, dopóki nie przypomniał mu o wieczór jest bardzo blisko. Dał mi coś bardzo smacznego do jedzenia, które nigdy wcześniej nie widziała. Kiedy wróciliśmy, człowiek czekał na niego. Wrócili i zapomniałem o nim.

Po miesiącu lub tak wrócił, z jego gospodarstwa domowego, bardzo niewiele, tylko tyle do gotowania, a także ogromny zbiór książek, wszystkie dobrze związana i angielskim. Ludzie, którzy mu towarzyszyli wrócił i został pozostawiony w spokoju! I wzdrygnął się na myśl, że śpi sam w tym nawiedzonym domu, a kiedy powiedziałam mu o tym, śmiał się głośno. Zajmował tylko przestronny pokój na górze, półki ściany zaopatrzony pełne książek.

Następnego dnia rano, gdy poszedłem do niego, próbował zamiatać pokój. Widząc jego niezdarny działania, po prostu wziął miotłę i ogarnęła go w ciągu kilku minut.
Artykuł dzięki: