opuszczone miejsca w ameryce

opuszczone miejsca w ameryce

Znaczenie Szczegóły Dreams, – Interpretacja snu jako nauka

Wielokrotnie w moich artykułach Tłumaczę dla ciebie kilka marzeń, aby dać wam przykład jak należy tłumaczyć swoje własne sny, ale zwykle nie zbyt głęboko analizować wszystkie szczegóły każdego snu, bo gdybym id, mój artykuł byłby zbyt długi.

Prawda jest taka, że ??można łatwo zrozumieć ogólny sens snu lub z całej kolekcji tylko pomarzyć tłumacząc podstawowe symbole sen , który można rozpoznać, jak pojawiają się one w każdym śnie. Jednak szczegóły każdego snu w oddzielnych zawiera bardzo ważne informacje też.

Czasami tylko dzięki nieznacznej szczegółowo będzie naprawdę zrozumieć prawdziwy sens tajemniczego snu, a na końcu odkryć cel podświadomości, która produkuje nasze marzenia.

Teraz mam zamiar przetłumaczyć dla Was krótki sen, aby pokazać znaczenie szczegółach.

Simmone marzył, że obserwowałem kilka osób, które były w wiosce w pewnej odległości, a nie było zbyt dużo słońca i ledwie mogła otworzyć oczy. Ona jechał w wielkim statku na oceanie, wszyscy ubrani na biało, ale miała na sobie czarne buty sportowe, które nie pasowały do ??jej światła białej sukni.

Przełożenie podstawowe symbole tym śnie widzimy, że:

Wielki statek oznacza długą podróż psychiczną, która odzwierciedla proces transformacji, w którym śniący będzie stopniowo odkryć wiele rzeczy o sobie i swoim życiu.

Osoby, które widziała daleko na wsi są częścią jej osobowości, które nie są tak aktywne w jej psychice.

Słońce reprezentuje prawdę; Dlatego światło prawdy został przeszkadza jej wizję w tym śnie, bo ledwie mogła zobaczyć ludzi w odległej wsi ze względu na silne działanie promieni słonecznych.

Biały kolor oznacza spokój i mądrość, ale ponieważ jest to kolor stroju, który miała na sobie we śnie, oznacza to, że chce się pojawiać na jej otoczenie społeczne jako moralnie właściwej osoby: osoba, która jest spokojny i mądry.

Artykuł dzięki: